aktualności program miejsce kontakt kup bilet

program:

Piątek - 21.06.2013:

KINO PLENEROWE - wstęp wolny - telewizja KUCHNIA+ oraz PLANETE + DOC FILM FESTIVAL/Against Gravity prezentują:

godz 20:30 - „dabbawala - perfekcyjny chaos” - reż. Antje Christ, Niemcy, 2008, 52 min
godz 22:00 - „małże i miłość” - reż. Willemiek Kluijfhout, Belgia/ Holandia, 2012, 73 min
+ projekcje połączone z degustacją wysokogatunkowych hiszpańskich oliw



Sobota - 22.06.2013:

SCENA GŁÓWNA - strefa pokazów kulinarnych:

godz 12:00 - „francuskie śniadanie na trawie” - David Gaboriaud
godz 13:00 - „polskie warzywa sezonowe po tuningu” - Tomek Woźniak
godz 14:00 - „izraelski fast food” - Malka Kafka
godz 15:00 - „sezonowy fast food” - Tomasz Jakubiak
godz 16:00 - „wykwintna kuchnia polska” - Paweł Oszczyk
godz 16:30 - „zaproszenie/konkurs” - Kurt Scheller
godz 17:00 - „łączenie win z polskimi produktami regionalnymi” - Ewa Wieleżyńska oraz Zbyszek Kmieć

STREFA INTERAKCJI:

godz 11:00 - „zdrowa dieta kobiet karmiących” - Anna Charko - diet coaching
godz 12:00 - „słodka kuchnia bez cukru - zamienniki” - Agnieszka Pająk - wykład z degustacją
godz 13:00 - „pasieki miejskie” - Kasia Jagiełło i Jerzy Kowalczyk - wykład
godz 14:00 - „jaką pić wodę i czym jest woda strukturalna?” - dr Grażyna Pająk - wykład
godz 15:00 - „dziecko w kuchni - zapobiec otyłości” - Anna Jelonek - wykład
godz 16:00 - „jak czytać etykiety produktów” - Studenckie Koło Naukowe Dietetyków WUM - spotkanie
godz 17:00 - „spotkanie z autorami książek kulinarnych” - Kurt Scheller oraz Monika Kucia
godz 18:00 - „dieta wegetariańska u dzieci” - Magdalena Sikoń oraz Anna Jelonek - debata
godz 19:00 - „ekstremalne jedzenie” - Anna i Jakub Urbańscy - prezentacja oraz spotkanie z podróżnikami

STREFA WARSZTATÓW KULINARNYCH:

godz 12:00 - „literatura od kuchni”- Bogusław Deptuła
godz 13:00 - „kuchnia małego kriszny - ciecierzyca” - Monika Węgrzyn
godz 14:00 - „dzikie zioła - jak zbierać, przetwarzać i stosować” - Magdalena Gorzkowska
godz 15:00 - „kasze znane i nieznane” - Maia Sobczak
godz 16:00 - „umami - piąty smak” - Rafał Snopkiewicz
godz 17:00 - „jagnięcina z lubelszczyzny” - Kamil Kotarski
godz 18:00 - „kwiaty jadalne” - Maryla Musidłowska
godz 19:00 - „moc owadów" - Jakub Urbański oraz gość specjalny Piotr Bąkowski

STREFA PRO:

godz 12:00 - „kapłony - historia i zastosowanie” - Zbyszek Kmieć - wykład z degustacją
godz 13:00 - „wieprzowina certyfikowana” - Darek Zahorański - pokaz
godz 14:00 - „możliwości i niecodzienne zastosowanie frytury” - Krzysztof Królak - pokaz
godz 15:00 - „jagnięcina z lubelszczyzny” - Kamil Kotarski - prezentacja/pokaz/degustacja
godz 16:00 - „tajemnice dziczyzny” - Krzysztof Lechowski – spotkanie z degustacją
godz 17:00 - „sezonowość w kuchni - klucz do sukcesu” - Tomasz Jakubiak - spotkanie, dyskusja
godz 18:00 - „łączenie wina z sushi” - Ewa Rybak oraz Rafał Snopkiewicz - pokaz z degustacją

STREFA BLOGERA:

godz 12:00 - „odżywcze, sezonowe kingtaile” - radosna aktywność śniadaniowa
godz 13:00 - „wielka, integracyjna wymiana przetworowo-wypiekowa” - akcja przynieś - wynieś
godz 14:00 - „wielki finał konkursu Electrolux Super Chef”
godz 16:00 - "from kitchen to the movie - cz.I" - reżyseria Paulina Wnuk - integracyjna produkcja filmu sensacyjno-kulinarnego „GFF 2013
godz 18:00 - „rozmowa z autorką Bloga Roku 2012” - Paulina Wnuk frommovietothekitchen.pl, prowadzenie Ewa Ehmke vel Emczyńska
- całodniowa ścianka ze zdjęciami i podpisami gości - Fotki z Budki

STREFA DZIECIAKA:

godz 12:00 - „wypiekanie muffinków owocowo - warzywnych” - brain4rent - warsztaty
godz 14:00 - „ciasteczka 3B - bez cukru, mąki i gotowania" - Beata Martynowska/Spiżarnia - warsztat robienia ciasteczek niezwykłych
godz 16:00 - „pieczenie i zdobienie pierników” - brain4rent - warsztaty edukacyjne

- całodniowa strefa dziecięca food art:
- „obrazy ziarnem malowane” - (ziarna, kasze, kawa, makarony, orzechy…) - warsztaty
- „płaskorzeźby i bryły przestrzenne z owoców i warzyw” - warsztaty
- „biżuteria z produktów spożywczych” - warsztaty

- całodniowa strefa dziecięcej edukacji kulinarnej:
- „pochodzenie geograficzne i historia produktów kulinarnych” - interaktywne pokazy z degustacją
- „hodowla i otrzymywanie produktów kulinarnych” - interaktywne pokazy z degustacją

- całodniowa strefa dziecięca art recycling:
- „niezwykłe instrumenty muzyczne” - warsztaty manualno-edukacyjne
- „rzeźby, płaskorzeźby, instalacje” - warsztaty manualno-edukacyjne

- „całodniowa interaktywna piramida żywieniowa” - Studenckie Koło Naukowe Dietetyków WUM

- konkursy

TARGOWISKO SMAKU:

- całodniowe targowisko pełne regionalnych i sezonowych specjałów, ekskluzywne produkty kulinarne z całego świata, szlachetne napitki, najlepsze restauracje, rękodzieło, książki kulinarne...

EXTRAS:

godz 14:00 - „fartuchy kuchenne z banerów” - Agata Kramarz/POLtwór - warsztaty recyklingowe
godz 16:00 - „galanteria z kartonów po sokach i mleku” - Agata Kramarz/POLtwór - warsztaty recyklingowe - wstęp: umyte kartony po sokach i mleku

- „całodniowe spotkanie i porady dietetyczki gwiazd” - Anna Jelonek/Your Diet
- „całodniowa przestrzeń fotoszaleństwa” - Fotki z Budki - akrobacje i konkursy
- „warszawski turniej nalewek” - I edycja - PAS - konkurs, degustacje (zgłoś się - pobierz regulamin)
- „całodniowa strefa magazynu WINO” - spotkania, degustacje
- „strefa ChilliZET” - relaks, wypoczynek, rekreacja

KINO PLENEROWE - telewizja KUCHNIA+ oraz PLANETE+ DOC FILM FESTIVAL/AgainstGravity prezentują:
godz 20:30 - „wtajemniczeni” - reż. Maciej Kowalczuk, Polska, 2012, 52 min
godz 22:00 - „łowcy owoców” - reż. YungChang, Kanada, 2012, 95 min
+ projekcje połączone z degustacją wysokogatunkowych hiszpańskich oliw



Niedziela - 23.06.2013:

SCENA GŁÓWNA - strefa pokazów kulinarnych:

godz 11:00 - „prawdziwy chleb”- Michał „Magiel” Myszkiewicz
godz 12:00 - „wegańska kuchnia sezonowa” - Jola Słoma i Mirek Trymbulak
godz 13:00 - „kuchnia molekularna” - ekipa projektu „thefood.pl”
godz 14:00 - „wina, owoce i tradycyjna kuchnia południowo-afrykańska” - Joseph Seeletso
godz 14:30 - „radosne, wirtualne spotkanie kulinarne” - Magda Gessler
godz 15:00 - „niecodzienne i zaskakujące połączenia w kuchni” - Janek Paszkowski/MasterChef
godz 16:00 - „ekskluzywne dary lasu” - Krzysztof Lechowski
godz 18:00 - „koncert finałowy” - trio Janka Paszkowskiego

STREFA INTERAKCJI:

godz 11:00 - „zdrowa dieta żywieniowa u małych dzieci” - Anna Charko - diet coaching
godz 12:00 - „o sztuce słuchania” - psychologia kulinarna - Dorota Minta - spotkanie/smakowanie
godz 13:00 - „tajemnice cydrów i nalewek” - Hieronim Błażejak - laboratorium smaku
godz 14:00 - „historia kuchni molekularnej” - ekipa projektu „thefood.pl” - opowieść
godz 15:00 - „warszawska sztuka kulinarna” - Hanna Szymanderska - kulinaria na papierze
godz 16:00 - „japońskie tradycje kulinarne” - Magdalena Tomaszewska-Bolałek oraz Monika Rendzner - prezentacja, projekcja, degustacja
godz 17:00 - „zaskakujące trendy w projektowaniu opakowań spożywczych” - Maciej Konopka - wykład i prezentacja

STREFA WARSZTATÓW KULINARNYCH:

godz 12:00 - „super jajko - Maryla Musidłowska
godz 13:00 - „kuchnia bezglutenowa” - Agnieszka Pająk
godz 14:00 - „kuchnia perska” - Hanieh Rangchi i Bogusław Wicher
godz 15:00 - „zaskakujące orientalne zioła - pochodzenie i zastosowanie” - Maciej i Marcin Jabłońscy
godz 16:00 - „kuchnia senegalska” - Aziz Seck, Mamadou Mbeng oraz gość specjalny Mamadou Diouf
godz 17:00 - „kuchnia marokańska - marrakesh instant” - Malka Kafka

STREFA PRO:

godz 12:00 - „tajemnice doskonałego pieczywa i wysokogatunkowej oliwy” - Michał „Magiel” Myszkiewicz oraz Marek Przybylski - wykład z degustacją
godz 13:00 - „zaskakujące orientalne zioła - pochodzenie i zastosowanie”- Marcin Jabłoński – pokaz
godz 14:00 - „alternatywne sposoby dystrybucji żywności - rolnictwo wspierane przez gastronomię” - Piotr Trzaskowski - dyskusja
godz 15:00 - „dania wegańskie, bezglutenowe i bezmleczne w menu restauracji” - Jola Słoma i Mirek Trymbulak - pokaz
godz 16:00 - „wykwintna kuchnia polska” - Przemysław Wieloch - spotkanie
godz 17:00 - „żubr i szlachetne rasy bydła” - Zbyszek Kmieć - prezentacja

STREFA BLOGERA:

godz 12:00 - „letnie szejki owocowo-warzywne” - radosna aktywność śniadaniowa
godz 13:00 - „blog kulinarny jako narzędzie pracy” - Janek Paszkowski - dyskusja
godz 14:00 - "from kitchen to the movie - cz.II" - reżyseria Paulina Wnuk - integracyjna produkcja filmu sensacyjno-kulinarnego „GFF 2013”
godz 15:00 - „warsztaty stylizacji kulinarnej”- Natalia Nowak-Bratek - Krew i Mleko
godz 16:00 - „warsztaty fotografii kulinarnej - techniczne przygotowanie zdjęć - sprzęt, oświetlenie, postprodukcja” - Mariusz Seliga
godz 17:00 - „zaskakująca kuchnia wietnamska” - Maria Wiktoria Górecka vel. Pyza made in Poland
- „całodniowa ścianka ze zdjęciami i podpisami gości” - Fotki z Budki

STREFA DZIECIAKA:

godz 12:00 - „moc ziół” - Marcin Jabłoński - warsztaty kulinarne
godz 14:00 - „kuchnia afrykańska” - Aziz Seck, Mamadou Mbeng - warsztaty kulinarne
godz 16:00 - „kuchnia francuska” - David Gaboriaud - warsztaty kulinarne

- całodniowa strefa dziecięca food art:
- „obrazy ziarnem malowane” - (ziarna, kasze, kawa, makarony, orzechy…) - warsztaty
- „płaskorzeźby i bryły przestrzenne z owoców i warzyw” - warsztaty
- „biżuteria z produktów spożywczych” - warsztaty

- całodniowa strefa dziecięcej edukacji kulinarnej:
- „pochodzenie geograficzne i historia produktów kulinarnych” - interaktywne pokazy z degustacją
- „hodowla i otrzymywanie produktów kulinarnych” - interaktywne pokazy z degustacją

- całodniowa strefa dziecięca art recycling:
- „niezwykłe instrumenty muzyczne” - warsztaty manualno-edukacyjne
- „rzeźby, płaskorzeźby, instalacje” - warsztaty manualno-edukacyjne

- całodniowa interaktywna piramida żywieniowa - Studenckie Koło Naukowe Dietetyków WUM

- konkursy

TARGOWISKO SMAKU:

- całodniowe targowisko pełne regionalnych i sezonowych specjałów, ekskluzywne produkty kulinarne z całego świata, szlachetne napitki, najlepsze restauracje, rękodzieło, książki kulinarne…

EXTRAS:

godz 13:00 - „japońskie słodycze” - Magdalena Tomaszewska-Bolałek - spotkanie z autorką książki
godz 14:00 - „kulinarne perypetie tęczowego wojownika” - Rien Achterberg - spotkanie z aktywistą i kucharzem słynnego statku Greenpeace „Rainbow Warrior”

- „całodniowe spotkanie i porady dietetyczki gwiazd” - Anna Jelonek/Your Diet
- „całodniowa przestrzeń foto szaleństwa” - Fotki z Budki - akrobacje i konkursy
- „całodniowa strefa magazynu WINO” - spotkania, degustacje
- „strefa ChilliZET” - relaks, wypoczynek, rekreacja

Bilety na ostatni dzień GOOD FOOD FEST w cenie 30 zł dostępne na miejscu.

Od godziny 16 wstęp wolny!

Dzieciaki do 10 roku życia – wjazd free!



Tickets for the last day of GOOD FOOD FEST available at the spot for 30 zł.

After 4PM free entry!

Children under 10 - free entry!



I Warszawski Turniej Nalewek pod skrzydłami Polskiej Akademii Smaku

22 czerwca, GFF 2013, Królikarnia

zgłoś się - pobierz regulamin

Designed and coded by © e-Techaos.